CINEMAX otvára vlajkovú sieť multikín v BoryMall

Goto down

CINEMAX otvára vlajkovú sieť multikín v BoryMall  Empty CINEMAX otvára vlajkovú sieť multikín v BoryMall

Odoslať pre Admin za 9th júna 2015, 08:15

O maximálny zážitok sa postarajú projektory 4K a zvukový systém, ktorý je absolútnou novinkou, predstavenou IMAX corporation len vo februári v Toronte. Naši diváci ho budú môcť počuť ako prví v celom regióne EMEA (Európa, Stredný Východ a Afrika). Plátno ešte nie je namontované, ale malo by mať 2,5 násobok dnes najväčšieho plátna na Slovensku. Bude to cca 23x13,5m.IMAX prispôsobuje každý detail v sále priamo na mieru každému projektu. Plátno je teda zakrivené ako má byť. Pre diváka to znamená realistickejší zážitok a hlbšie ponorenie do deja – ale plátno je opäť len súčasťou celej koncepcie „IMAX Experience“.

Celková rozloha bude necelých 5 tisíc metrov štvorcových, na ktorej ponúkneme 12 sál s celkovou kapacitou 2005 sedadiel a z toho len IMAX má 476 miest. Okrem IMAX sály to budú 2 premiérové sály vybavené projekčnou technológiou 4K a zvukovým systémom Dolby Atmos. V týchto sálach budú aj ďalšie vychytávky – sedadlá Premium plus (širšie sedadlo a ďalších 30 cm na nohy viac), 2 posledné rady budú VIP s luxusnými koženými sedadlami a možnosťou objednania si dochádzajúceho sortimentu  priamo do sály a tiež pohyblivé sedadlá D-Box. A potom to bude 9 sál, niektoré budú mať aj sedadlá Premium plus a niektoré D-Box. Všade ale platí systém sál „black box“, teda maximálne odstránenie všetkých rušivých elementov, aby našich divákov pri pozeraní filmu skutočne nič nerušilo. Poskytneme komfortné sedenie a ďalšie maličkosti. Dokončujeme materiál, kde bude každá technológia popísaná podrobnejšie, ale pre najlepšie pochopenie to skutočne treba zažiť na vlastnej koži...

CINEMAX otvára vlajkovú sieť multikín v BoryMall  Imax_670x380-1

Nové multikino, ktoré najväčší prevádzkovateľ kín v SR spoločnosť CINEMAX otvára v nákupnom centre Bory Mall  už 11. júna, bude mať niekoľko naj, najmodernejšie i najkomfortnejšie. Na návštevníkov čaká 12 kinosál vrátane najväčšej IMAX sály s kapacitou až 476 miest na sedenie. Spoločnosť zároveň ukončí monopol doteraz jediného kinooperátora v Bratislave.Očakávané otvorenie nového multikina v Bratislave prinesie niekoľko, na Slovensku doteraz nevídaných noviniek. Špičkovú techniku, viac komfortu, pohyblivé kreslá i VIP zónu. „Sme presvedčení, že Bratislavčania, ale aj obyvatelia spádovej oblasti zo Záhoria, ocenia blízkosť a dostupnosť kina. Zároveň sme radi, že môžeme návštevníkom nášho centra opäť ponúknuť jedinečnú pridanú hodnotu,“ uviedol riaditeľ nákupného centra Bory Mall, Milan Klégr.

Multikiná CINEMAX sa v Bratislave predstavia pod novým logom. Do Bory Mall prichádzajú v novom šate, ktorý je moderný a svieži. Zároveň tak odštartujú rebranding aj v ďalších multikinách CINEMAX na Slovensku.Pozrieť si filmový trhák v nadrozmernej kinosále prinesie filmovým nadšencom ohromujúci zážitok, ktorý sa nedá s ničím porovnať. Technológia IMAX Experience začína už samotnou produkciou filmu vďaka použitiu špeciálnej techniky. Plátno v tejto obrovskej sále má gigantické rozmery, ktoré návštevníkom umožnia využiť svoje periférne videnie naplno, až budú mať pocit, že sú súčasťou deja.  Nie je to však len o plátne. O skutočný zážitok a komplexné vnímanie deja sa postará aj špeciálny dizajn sály, umiestnenie sedadiel, zakrivenie plátna či samotná produkcia a ozvučenie.

Pohyblivé kreslá D-BOX

Širokospektrálny zážitok prináša aj ďalšia novinka – systém pohyblivých kresiel, známy ako D-BOX. Je jedným z najlepších na svete, a to najmä vďaka priamej komunikácii s filmovými štúdiami. Spoločne totiž pripravujú mix každého D-BOX filmu tak, aby sa pohyb sedadiel štvrtého rozmeru dokonale zladil s obrazom na plátne i zvukom z reproduktorov.

Špičková technika

Najmodernejšia premietacia a zvuková technika sú samozrejmosťou, ktorá nesmie chýbať. 4K projekcia s dvojnásobným počtom pixelov na plátne, oproti bežnému štandardu, zabezpečí ešte lepší obraz a spolu s najlepším zvukovým systémom na svete DOLBY ATMOS vtiahne divákov do deja tak, ako nikdy predtým.

Viac komfortu

Aj sedenie v novom multikine bude iné než to, na aké boli návštevníci kín doteraz zvyknutí. Väčší priestor pre nohy zabezpečí výnimočný komfort pre diváka. Pre tých, ktorí ho chcú ešte viac, kino umožní využiť miesta Premium Plus. Tie zaručujú priestor navyše, aj vlastnú lakťovú opierku. Pre ešte náročnejšiu klientelu pripravilo nové multikino CINEMAX VIP LOUNGE. Jeho súčasťou bude samostatná pokladňa, samostatný vstup a najmä extra pohodlné kreslo s obrovským priestorom, až o 90 cm väčším ako v bežných kinách. Samozrejmosťou bude aj možnosť objednania občerstvenia prostredníctvom tabletu, ktorý budú mať VIP zákazníci hneď poruke, samozrejme s donáškou. No a keďže ide o špeciálnu starostlivosť, chýbať nemôže ani VIP kaviareň.

Nové multikino CINEMAX v Bory Mall jednoducho predstavuje skutočnú špičku vo svete kinozábavy.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 33
Join date : 15.07.2014

Zobrazit informácie o autorovi http://servis.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.